سخنی کوتاه درباره تولد برند وارن

ورود به بازار

در سال 1394 وارد بازار لوازم یدکی شدیم. هدف را بر تامین و توزیع برندهای داخلی و خارجی مطرح در زمینه لنت ترمز گذاشتیم. با یاری خداوند و تلاش فراوان بسرعت تیم فروش حرفه ای و عملیاتی وارن WAREEN را با آخرین متد های بازاریابی تشکیل دادیم. صداقت و اخلاق حرفه ای بعنوان ملزومات لاینفک در سرلوحه کاری ما قرار گرفت، در این مدت توانستیم نمایندگی انحصاری شرکت های بزرگ داخلی و برندهای مطرح خارجی لنت ترمز را بدست آوریم.

ورود به بازار

تولد وارن

در طول این سال ها خلاء وجود یک لنت ترمز با کیفیت و با ثبات را احساس کردیم. لنتی که پشتوانه تامین مناسبی هم داشته باشد برای ما و بطبع اون برای مشتریان عزیز و متعهدمان (مشتریان عزیزی که قدردان تک تک اونها هستیم، ثابت کردند که با وجود همه کاستی ها همچنان متعهدانه در کنار ما ایستاده اند) لذا برآن شدیم که استارت تولید با کیفیت ترین لنت ترمز داخلی را با اتکا به تجارب چندین ساله و پژوهش های ارزنده ای که داشتیم را بزنیم. این امر در سال 97 محقق شد و اولین محصول لنت ترمز ما با برند وارن WAREEN به بازار عرضه شد.

wareen brand

کیفیت وارن

توسعه کمی و کیفی محصولات تولیدی مان را تا به امروز با ارتقاء واحد R&D وارن به صورت مستمر و منظم انجام داده ایم. اسقبال بی نظیر شما عزیزان از لنت وارن WAREEN انگیزه ای بود که در پایان سال 1399 بالغ بر 50 نوع انواع لنت ترمزهای دیسکی و کفشکی را تولید کنیم، شامل لنت های خودروهای داخلی و خارجی با درجه کیفی A+ طراحی قالب و تولید کنیم. به یاری حق بزودی سبد محصولات خود را کامل تر خواهیم کرد.

کنترل کیفیت